U NAS ZAWSZE SZYBKO, TANIO I PROFESJONALNIE!

Izolacyjne

 

Oferujemy materiały izolacyjne:

Folie
Masy Izolacyjne
Bitumex
Impregnaty
Izolbet
Kity
Pozostałe
Papa
Styropian
Styrosuprema
Wełna

Termo Organika - lider izolacji styropianowych - to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej.

Izolacje cieplne :

- Styropian Fasada

- Styropian Dach-Podłoga

-Styropian Parking

-Styropian Fundament

- Płyty XPS

URSA to spółka zajmująca się produkcją i sprzedażą materiałów do izolacji termicznej i akustycznej, zorientowana na zrównoważony rozwój i efektywność energetyczną budynków.  

Obecnie URSA jest jednym z największych w Europie producentów wełny mineralnej oraz polistyrenu ekstrudowanego (XPS), dwóch uzupełniających się materiałów izolacyjnych, które izolują budynki zarówno pod względem termicznym, jak i akustycznym.

Firma TES Sp. z o. o. należy do grona producentów materiałów hydroizolacyjnych, które są niezmiernie ważnym czynnikiem wpływającym na trwałość budynków i budowli. Chronią one zarówno fundamenty przed wilgocią i wodą z gruntu jak i cale obiekty przed warunkami atmosferycznymi. Są niezbędne do izolowania pomieszczeń mokrych (łazienek, toalet) oraz ochrony okien i styków ścian nośnych i osłonowych przed przenikaniem wody do wnętrza budynków.

Podstawowym asortymentem produkowanym przez firmę TES Spółka z o. o. są:

-papy oksydowane

-papy tradycyjne na welonie z włókien szklanych

-papy tradycyjne na tekturze

-papy specjalne

-masy hydroizolacyjne.